Facebook Remarketing

facebook remarketing nedirFacebook reklam verenler için bir yenilik daha ortaya çıkardı. Bu yenilik ile daha önce sitenizi veya sitenizde ki belirli bir sayfa/ları (ürünü/hizmeti) ziyaret eden kullanıcılara, o sayfa(lar)nız veya siteniz ile alakalı Facebook üzerinde reklamlar gösterebilirsiniz.

Bilindiği gibi sitenize gelen tüm kullanıcılar o an için sitenizden alış veriş yapmayabilirler. Bazen ilgilendikleri ürünleri sepete eklerler bazende farklı ürün sayfalarını gezerler. Bu kullanıcılar ürün ve hizmetlerinizle ilgili kullanıcılardır ve büyük bir çoğunluğunun facebook hesabı vardır. O halde bu kullanıcılara özel reklam oluşturmak oldukça verimli olacaktır. Oluşturulan reklamlar sadece sitenizi ziyaret eden kullanıcılara, facebook üzerinde gösterilecektir.

Örnek: Sitenizde 5 adet kategori olduğunu var sayalım. bu her kategori için oluşturulacak pixel ile o kategori ile ilgilenen kullanıcılar facebook’ta hedeflenecek ve müşterileriniz facebook’ta sitenizin ilgilendikleri kategorisi ile alakalı reklamları göreceklerdir.

Daha detaylı bilgi almak veya hemen reklam vermek için bizimle iletişime geçin.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered By Ertebil