Biz Kimiz?

biz kimiz?
Ertebil, 2011 yılında kurulmuş bir sosyal medya ajansıdır. Marka ve Kurumsal firmaların ürün, hizmet ve uygulamalarını sosyal medya aracılığı ile hedeflenen kitlelere ulaştırmak öncelikli misyonudur. Ayrıca firmaların sosyal medya üzerinde sıcak satış amacı ile oluşturduğu kampanyaları ve trafik ağını yönetir. Bu sayede firmalara düşük maliyet ile satış yapmasına olanak sağlar. Ertebil bünyesinde ki sosyal medya uzmanları, müşterilere sosyal medya planlama ve pazarlama alanında hizmet vermektedir.

ertebil sosyal medya ajansı

Müşterilere verilen bir diğer hizmet ise yazılım desteğidir. Bünyesinde bulunan uzman yazılımcı kadrosu ile projeler, müşteri ile belirlenir sonrasında in-source veya out-source geliştirme modelleri ile proje süreçleri olması gereken zamanda tamamlanır. Ertebil firması tüm yazılım gereksinimini kendi bünyesinde karşılayabilen sayılı sosyal medya ajanslarından biridir.

Ertebil firmasının 4 yıllık çalışmalarını rakamlarla özetleyecek olursak; Yılda 15 milyon kullanıcıyı müşteri web sitelerine yönlendirmek,  5 milyonu aşan sayfa beğenme sayısını sosyal medya üzerinde ki müşterilerine sağlamak, 100 milyonu aşan etkileşim sayısı. Özetle Ertebil dünyanın 37 ülkesinde reklam çalışmaları yürüten, her geçen gün vizyonunu daha da genişleten, yerli ve yabancı müşteri portföyünü büyüten ve bu alanda teknolojiyi yakından takip eden bir kuruluş olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Powered By Ertebil