The Last Days of American Crime

Netflix En Kötü Film

Aksiyon – Suç – Macera | 2sa. 28dk. | 2020 | En Kötüler | 16+ | ( IMDb: 8,3 )

Evet üstte de belirttiğimiz gibi genelde Netflix ödüllü yapımları paylaşmaya alışkınız, fakat bu sefer ki biraz farklı. Haziran ayının ilk haftası Netflix’te yayınlanan Netflix orjinal yapımlardan olan The Last Days of American Crime filmi, Rotten Tomatoes ve Metascore’da sıfır puan çekti. Bu yüzden Netflix’in En Kötü Filmi olma yolunda ilerliyor.

Aslında yönetmen koltuğunda ki Oliver Mageton Takip: İstanbul, Kolombiyalı: İntikam Meleği, Exit, Taşıyıcı 3 gibi kaliteli yapımların da yönetmeni. Ayrıca film bir çizgi romandan uyarlanmasına rağmen neden günlerdir topa tutuluyor anlamış değiliz.

Film En Kötüler arasında gösterilmesine rağmen halen top listelerde 3. sırada olması da ayrı bir konu elbette..

The Last Days of American Crime’ın konusu şöyle: Çok uzak olmayan bir gelecekte ABD hükümeti, suçun tam anlamıyla ortadan kalmasını sağlayacak bir plan üzerinde çalışmaktadır. Bu amaçla, insanların yasa dışı eylemlerde bulunmasını imkansız hale getirecek sinyal yayan bir teknoloji geliştirilir. Bu sırada azılı bir soyguncu, bir daha soygun yapmasına gerek kalmadan uzak bir adada rahatça yaşamını sağlayacak kadar gelir elde edebileceği son bir soygunun hazırlığı içerisindedir. Hükümetin planından haberdar olan soyguncu, teknoloji devreye girmeden önce soygununu gerçekleştirmek zorunda kalır.

Powered By Ertebil