Kişiye Özel Karikatür Fotoğraf Hediyesi

Özel günlerde hediye alıp vermek en önemsediğimiz konuların başında geldiği gibi hediyenin ne olacağı da en büyük sorun olmaktadır. Herkes aldığı hediyenin özel ve beğenilen bir şey olmasını ister. Sevdiğiniz kişiye hediye seçerken düşünülen kriterler genel olarak; klasik olmaması, şık olması, kaliteli olması, akılda kalması ve fiyatının uygun olmasıdır.

Çerçeve Home olarak her zaman bugüne kadar tüm ürünlerimizde olduğu gibi tasarımsal şıklık, kaliteli malzeme ve uygun fiyatlarımız en büyük farkımız olmuştur. Yeni ürünümüz olan kişiye özel karikatür fotoğraf ile sevdikleriniz sizi asla unutmayacak.

Neden Kişiye Özel Karikatür Fotoğraf Hediyesi?

Bu hediye ile sevdiğinizin yüzünde tebessüm uyandıracak ve sadece sevdiğinize özel bir hediye olduğu için daima sizin için özel birisi olduğunu hissedecektir. Karikatür hediye ile her seferinde sizi hatırlayacaktır. Karikatürler her zaman sıra dışı, şık hediyeler olduğu gibi kaliteli bir hediyedir. Fiyat olarak insanların tahmin ettiğinin aksine fiyatı uygun bir hediyedir.

Kişiye özel karikatür sevgililer için en anlamlı hediyelerden biridir. Doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı gibi özel günlerde sevgiliye özel karikatürler ile gönüller feth edilmektedir. Sevgiliye özel karikatürler tek kişiye yapılabildiği gibi çift olarak da yapılabilmektedir.

Karikatür hediyesi, işinde uzman grafikerler tarafından çizilmektedir. Karikatürü yapılmasını istediğiniz kişinin bir resmini ulaştırarak ve nasıl çizilmesini istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Çocuğunuza yaptırıyorsanız en sevdiği süper kahramana çevirebilirsiniz, sevgiliniz ile Eyfel kulesinde yer alabilirsiniz yada annenizi süper anneye, babanızı ilginç karaktere çevirebilirsiniz. Bu hediyenin en özel yanı çizimin sadece yaptırmak isteyenin hayal gücü ile sınırlı olmasıdır.

Karikatür Fotoğraf, okul arkadaşlarınız içinde kullanabileceğiniz bir hediyedir. Sevdiğiniz bir arkadaşı Messi’ye çevirebilir yada öğretmeninizi Kel Mahmut olarak karikatürize ederek kişiye özel komik hediye olarak da kullanabilirsiniz.

Ayrıca isterseniz sevdiğinizi tek resim yerine birden fazla resim ile karikatürize ederek bir albümde yapabilirsiniz. 10 x 15 , 13 x 18, 15 x 21, 18 x 24, 20 x 25 ve 20 x 30 çerçeve ebatlarından hangisini isterseniz çerçeveletebilirsiniz.

Düşük bütçe ile sevdiğinizde daima özel kalabileceğiniz ve aynı gün teslim edebileceğiniz bir hediye düşünüyorsanız cercevehome.com kişiye özel karikatür fotoğraf hediyesini tercih edebilirsiniz.

Powered By Ertebil