Çerçeve Home


Çerçeve Home olarak kurulduğumuz günden bu yana yüzlerce müşterimize yapmış olduğumuz çerçeveleri ile evleri ve ofislerini güzelleştirmekteyiz. Resim çerçevelerinde onlar çeşitlerimiz ile en uygun fiyatlar sunmaktayız. Çerçeve çeşitlerimiz arasında;

  • Aynalı çerçeveler
  • Derin çerçeve
  • Eskitme çerçeve
  • Standart çerçeveler bulunmaktadır.

Standart Çerçeveler:

Genel olarak kalabalık ortamda çalışan müşterilerimizin sevdiklerinin resmini masasına koymak için tercih ettiği çerçevelerdir. Standart çerçevelerin en çok altın sarısı ve eskitme modelleri tercih edilse de müşterilerimize sunduğumuz onlarca modeli yer almaktadır.

Derin Çerçeveler:

Derin çerçeveler, özellikle genç müşterilerimizin en çok beğendiği modeller arasında gelmektedir. İster duvara ister konsol – masa üstü gibi mobilyalara konulabilir. Dekorasyon olarak siyah derin çerçeveler canlı renklere sahip resimlerde tercih edilirken, beyaz derin çerçeveler koyu renklerin hakim olduğu resimlerde tercih edilmektedir. Ayrıca derin çerçevelere ayna uygulaması yapılarak hem aynalı hem derin çerçeve kombinasyonu olan modeli de bulunmaktadır. Bu kombinasyonun alt modelleri olarak;

  • Beyaz Derin Gold Aynalı
  • Beyaz Derin Silver Aynalı
  • Siyah Derin Gold Aynalı
  • Siyah Derin Silver Aynalı modeller bulunmaktadır.

Kullanım alanı ve resimlerin yoğun renklerine göre tercihler değişebilmektedir.

Eskitme Çerçeveler:

Eskitme yöntemi ile yapılan çerçevelerdir. Eski nostalji havaları sevenler için birebir modellerdir. Eskitme çerçeveler ile resimlerinize nostaljik bir hava verebilirsiniz. Bu çerçeveler duvarlar için tercih edilse de daha çok kullanım alanı evlerde konsollarda yada raflarda yer almaktır. 13 x 18, 15 x 21, 18 x 24, 20 x 25, 20 x 30 ve 30 x 40 ebatları mevcuttur.

Aynalı Çerçeveler:

Son dönemde müşterilerimizin en çok tercih ettiği modeldir. Hem modern havası hem de estetik duruşu ile ev ve ofis ortamlarında her alanda kullanabileceğiniz şık çerçevelerdir. Birçok farklı modeli olan aynalı çerçeveler mekanlarınızın vazgeçilmezi olacaktır.

Çerçeve Home olarak ürettiğimiz tüm model çerçevelerde; 10 x 15, 13 x 18, 15 x 21, 18 x 24, 20 x 20, 20 x 30 ve 30 x 40 ebatları bulunmaktadır. Çerçeveleri ister yatay ister dikey olarak kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered By Ertebil