gold aynalı çerçeve

Aynalı Çerçeve

Ev ve iş yerlerinin en çok görünen noktalarında genellikle fotoğraf çerçeveleri vardır. İnsanlar sevdikleri insanların fotoğraflarını yanı başlarında görmeyi severler. Çalışma masasında yer alan aile fotoğrafı, salonda ki vitrinde bulunan evlilik fotoğrafları bunlara örnektir. Söz konusu fotoğrafların en güzel şekilde sunulması, kaliteli bir görüntünün ortaya konması gerekir. İşte burada da en güzel çerçeve modelleri devreye girer.


Fotoğraf Çerçeveleri Hangi Özelliklerde Olmalı?

Kaliteli bir fotoğraf çerçevesi mutlaka iyi kalitede bir malzemeden yapılmalıdır. Ufak çarpma ve düşmelerde çizilmemeli, kırılmamalı ve hasar görmemelidir. Bununla beraber malzemenin gün ışığı ya da spot ışıklar altında solmaması da uzun süreli kullanım için önemlidir. Işık haslığının sağlanması buna bağlıdır. Ek olarak, kaliteli ve şık bir görünümün sağlanması da şarttır. Bu özellikleri taşıyan fotoğraf çerçeveleri güven ve huzurla kullanılabilir.


Aynalı Çerçeve Seçenekleri Neden Popülerdir?

Son dönemlerde kenarları aynalı çerçeve modelleri fazlası ile ön plana çıkmaktadır. Tablo veya fotoğraf çerçevesi olarak kullanılan bu ürünler gerek uygun fiyatları gerek çok şık tasarımları ile dikkat çeker. Üstelik bu çerçevelerin kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmeleri de bir diğer önemli husustur.
Aynalı çerçeve modeli 2 tür malzemeden üretilebilir. Bu malzemelerden ilki flotal ayna; diğeri ise aynalı pleksidir. Her iki tür malzeme de kendi içinde çeşitli avantajlara sahiptir. Burada önemli olan kişilerin nasıl bir çerçeve istedikleridir. Dayanıklı, uzun süreli kullanımlı, şık ve güzel çerçeveler için her iki malzeme de değerlendirilebilir.


Çerçeve Ebat Seçenekleri Nelerdir?

Görünümü ile büyüleyen, kullanımı ile huzur veren aynalı çerçeve gold ürününde çeşitli ebat seçenekleri mevcuttur. Kişiler aşağıdaki ebatlar arasından seçimler yaparak ürünlerini elde edebilirler;
10×15 cm
13×8 cm
15×21 cm
18×24 cm
20×25 cm
20×30 cm

Tüm bu ebatlar arasından yapılacak olan seçimlerle aynalı çerçeve gold ürününe sahip olunabilir ve bu çerçeve de kolaylıkla hediye edilebilir. Kenarları aynalı olan bu modeller salonlarda, vitrinlerde, yemek odalarında ya da ofislerde değerlendirilebilir. Tablo kenarları için de aynalı görünüm çok şık olacaktır, istenildiği takdirde bu tarz modeller de yaptırılabilir.

Powered By Ertebil